Τι πήρε ο κάθε υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος στο Πέραμα και ποιοι εκλέγονται

Μ’ ενσωμάτωση 100,00 (49 / 49 ΕΤ) , οι σταυροί που έλαβαν αναλυτικά οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι όλων των συνδυασμών και η τελική σειρά κατάταξης τους, έχει ως εξής :

Λαγουδάκος Ιωάννης
ΠΕΡΑΜΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ
30,51 %
3.846 ψήφοι
8 έδρες

ΚΑΚΑΒΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
370

ΠΑΝΤΕΛΕΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
275

ΒΑΤΙΣΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
269

ΨΑΡΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΒΛΑΣΣΙΟΥ
250

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΑΡΑΝΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
244

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
228

ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
223

ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
218

ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
201

ΓΙΑΛΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΟΣ
195

ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
178

ΔΡΑΚΑΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
175

ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
168

ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
167

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
163

ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
158

ΜΟΦΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
152

ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
143

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
138

ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
124

ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΜΑΡΙΝΟΥ
115

ΜΟΥΤΑΦΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
114

ΠΑΠΑΔΟΓΚΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
114

ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΘΩΜΑ
113

ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΝΤΑΝΤΑ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
99

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
98

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
91

ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
75

ΜΗΛΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
73

ΚΑΤΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΥΜΕΩΝ
70

ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
65

ΛΙΩΣΗ ΦΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
60

ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
52

ΠΙΕΡΡΟΥΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
49

ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
48

ΚΟΚΟΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
45

ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΜΑΝΟΥΣΟΥ
38

ΜΩΡΕ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
38

ΚΟΥΜΠΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
36

ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΥΡΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡH
32

ΣΑΡΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
25

Λαγουδάκης Ιωάννης
ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ
26%
3.278 ψήφοι
7 έδρες

ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
381

ΚΑΖΑΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
339

ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ ΔΑΝΑΗ του ΙΩΑΝΝΗ
326

ΝΤΙΜΕΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
195

ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
188

ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
176

ΓΚΛΕΖΑΚΟΥ ΤΣΕΛΕΚΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
171

ΚΟΥΛΑΛΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
169

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
148

ΜΠΕΛΛΟΥ ΓΑΒΑΛΑΚΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
130

ΑΥΤΙΑ ΚΑΤΣΙΜΠΡΗ ΠΑΓΩΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
127

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
119

ΑΡΑΠΗ ΓΑΡΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΜΠΕΤΤΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
114

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
110

ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
109

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ συζ. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
104

ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
102

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ) συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
100

ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
75

ΛΕΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
73

ΚΑΡΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
72

ΜΟΥΡΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
72

ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
70

ΚΟΥΤΟΥΖΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΙΣΙΔΩΡΟΥ
69

ΜΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
69

ΝΙΝΟΥ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
66

ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΦΙΛΙΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
62

ΚΕΦΕΡΙΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΠΑΝ
61

ΤΣΙΡΔΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΕΦΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
60

ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
60

ΤΣΕΛΕΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
59

ΚΟΥΚΟΥ-ΚΟΝΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ
58
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
48

ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΝΑΚΡΕΩΝ του ΜΙΧΑΗΛ
47
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
46
ΜΑΣΤΟΡΑ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΗ) του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
45
ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΡΑΚΟΥΛΗ
40
ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΤΕΛΗ
39
ΒΑΓΓΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΕΤΡΟΥ
32
ΓΙΑΛΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΕΜΟΝΙΤΣΑ (ΝΙΤΣΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
32

ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
32

Βατίστας Βασίλειος
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
12,22 %
1.540 ψήφοι
3 έδρες

ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
179

ΠΑΤΣΙΛΙΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
151
ΖΥΜΑΡΗ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
149
ΤΡΑΠΕΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
121
ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
110
ΘΩΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
71
ΜΠΟΥΤΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
70
ΞΥΛΑΡΔΙΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
69
ΣΚΑΛΤΣΑ ΔΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
69
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
68

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
62

ΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
61

ΑΡΑΠΚΟΥΛΕΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
58

ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
55

ΜΠΕΖΑΝΤΑΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΗΛΙΑ
54

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΗΛΙΑ
52

ΛΙΑΤΣΟΥ ΓΚΟΛΦΩ του ΧΡΗΣΤΟΥ
51

ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
48

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
45

ΞΑΓΟΡΑΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ συζ. ΟΔΥΣΣΕΑ ΒΛΑΣΣΙΟΥ
41

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΘΕΟΛΟΓΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
39

ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΑΡΤΕΜΙΟΥ
39

ΚΑΦΟΥΡΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ (ΛΕΝΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
38

ΖΙΓΓΙΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
37

ΛΕΚΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
37

ΝΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
36

ΓΕΡΜΑΝΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΞΑΝΘΟΥ
34

ΤΣΑΝΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
34

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
34

ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
32

ΚΟΤΣΟΡΕ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΠΕΤΡΟΥ
31

ΝΤΕΛΑΚΡΟΥΣ ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ του ΓΚΙΓΙΕΡΜΟ
29

ΓΟΥΡΓΟΥΛΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
28

ΚΟΤΣΟΡΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
27

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
27

ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
23

ΤΣΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
22

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
20

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
16

ΡΟΥΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15

ΛΑΦΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12

Ζουμπούλης Παντελής
ΠΕΡΑΜΑ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ
10,84 %
1.366 ψήφοι
3 έδρες

ΒΟΪΔΟΝΙΚΟΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
161

ΚΟΝΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
127

ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
120

ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
117

ΠΕΝΤΑΡΒΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
111

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΦΩΤΙΟΥ
77

ΚΑΚΑΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
68

ΚΑΛΛΗΔΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
67

ΚΟΥΛΑΤΣΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΠΕΤΡΟΥ
65

ΔΑΜΙΓΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
62

ΚΑΙΝΑΝΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΕΟΚΛΗ
58

ΤΣΕΛΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
58

ΠΗΓΙΚΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
55

ΚΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
50

ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
48

ΚΑΦΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ
39

ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
38

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΣΤΟΥΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
37

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
33

ΚΟΚΚΟΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
32

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
32

ΠΑΒΡΙΑΝΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
27

ΛΩΛΗ ΕΛΛΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
26

ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΠΙΕΡΡΟΥ
26

ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΜΑΡΟΥΣΑ του ΙΩΑΝΝΗ
24

ΚΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
24

ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
24

ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
24

ΜΑΝΔΡΑΓΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
20

ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΑΒΒΑ
19

ΜΑΔΟΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17

ΠΑΠΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17

ΣΩΤΗΡΟΥΔΗ ΑΤΣΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
16

ΚΑΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15

ΠΑΠΠΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΑΝΤΩΝΗ
13

ΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
11

ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΛΥΜΠΕΡΗ
7

ΚΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6

Δικαίος Γεώργιος
ΠΕΡΑΜΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΔΙΚΑΙΟΥ
5,43 %
684 ψήφοι
2 έδρες

ΔΡΟΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
68

ΞΥΝΟΛΑΔΟΣ (ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΟΣ) ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
55

ΑΛΕΥΡΟΜΑΓΕΙΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
50

ΓΙΑΛΕΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
50

ΛΑΠΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
50

ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΒΛΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
44

ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
43

ΤΖΕΝΕΡΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
41

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
40

ΞΕΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
38

ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
32

ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
31

ΚΙΟΥΡΜΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
27

ΚΑΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ
26

ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΧΙΟΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
26

ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ
25

ΠΥΡΟΒΟΛΙΚΟΥ ΒΕΓΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
24

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
23

ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
22

ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ ΓΚΙΓΚΙΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
22

ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΟΛΓΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
20

ΒΕΝΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
19

ΛΕΦΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
18

ΚΟΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
16

ΚΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
16

ΑΝΔΡΟΒΙΤΣΑΝΕΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΠΕΤΡΟΥ
14

ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13

ΔΙΑΜΑΝΤΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11

ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
10

ΣΑΝΔΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7

ΤΡΙΜΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6

Παρασκευόπουλος Γεώργιος
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
5,14 %
648 ψήφοι
1 έδρα

ΓΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΕΝΤΙΑ (ΝΤΙΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
99

ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
83

ΒΟΜΒΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ (ΑΛΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
48

ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
47

ΑΛΜΠΑΝΗ ΦΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
41

ΘΕΟΔΟΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
38

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
34

ΚΟΥΤΟΥΖΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
28

ΤΣΑΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
27

ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
27

ΜΠΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
26

ΦΟΥΣΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
25

ΓΙΑΒΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ
24

ΣΥΡΜΑΚΕΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
24

ΣΠΥΡΟΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
22

ΚΟΥΤΑΛΗ ΦΑΝΗ του ΑΓΓΕΛΗ
20

ΦΙΣΤΕΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20

ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΤΑΥΡΟΥ
18

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΡΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18

ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
17

ΠΑΠΑΘΕΟΧΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
16

ΚΟΚΚΩΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
15

ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΡΙΤΣΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12

ΔΙΟΝΥΣΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ
12

ΜΑΤΖΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΔΗΜΟΥ
12

ΓΑΛΕΖΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΑΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11

ΠΟΛΛΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
11

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11

ΓΙΕΦΑΝΩΒ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ
10

ΔΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΡΙΝΟΥ
10

ΓΟΥΝΕΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7

ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
7

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6

ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
6

ΚΑΛΙΓΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5

ΚΟΣΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5
ΣΑΜΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4

ΤΣΕΣΜΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4

ΣΚΟΥΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2

Προύντζος Αγγελής
«ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ»
4,30 %
542 ψήφοι
1 έδρα

ΠΑΝΤΕΛΕΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
96

ΜΟΥΣΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
57

ΚΑΤΣΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
53

ΑΘΗΝΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
40

ΑΚΡΙΒΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
39

ΡΟΥΣΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
39

ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
35

ΧΡΙΣΤΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
33

ΣΑΝΤΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ ΦΩΤΙΟΥ
29

ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΠΥΡΓΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
26

ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
25

ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
22

ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
22

ΜΠΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΛΟΥΚΑ
22

ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
20

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
20

ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
19

ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΥ ΣΚΛΗΒΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
18

ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
16

ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
15

ΜΑΡΟΥΣΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
14

ΦΥΝΤΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
14

ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13

ΤΣΑΜΠΑΘΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
13

ΚΑΛΛΙΝΤΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
10

ΜΗΝΑΡΙΤΖΗ ΑΝΝΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
6

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΥΠΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4

ΚΑΜΜΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΞΕΝΙΑ) του ΓΑΒΡΙΗΛ
3

Κυριτσόπουλος Χρήστος
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΑΜΑ
3,67
463
1

ΑΝΤΩΝΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
76

ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
55
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
41

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
36

ΑΓΑΠΙΑΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
34

ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΟΝΔΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
33

ΑΓΑΠΙΑΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
31

ΚΟΛΙΑΔΗΜΑ (ΠΑΝΤΑΖΗ) ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
28

ΒΑΡΛΑΒΕΖΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
27

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
24

ΒΑΡΒΑΤΑΚΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
22

ΝΟΜΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ
18

ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15

ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14

ΚΡΑΒΑΡΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
13

ΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΜΙΧΑΗΛ
12

ΚΑΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11

ΚΑΛΑΜΙΔΑ ΖΩΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ
11

ΚΟΥΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10

ΚΑΚΟΥΛΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΑΝΔΡΕΑ
9

ΣΜΠΟΥΚΙ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
9

ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7

ΚΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
6

ΤΣΑΠΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΗΛΙΑ
4

ΜΑΣΤΡΟΠΑΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΛΕΑΝΘΗ
3

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
1

Τερζής Θεόδωρος
ΝΕΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ
1,9%
240 ψήφοι
1 έδρα

ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
26

ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
24

ΤΕΡΖΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
21

ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) του ΠΕΤΡΟΥ
18

ΚΑΣΑΠΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ
17

ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΠΟΛΥΜΝΙΑ (ΠΟΛΥ) του ΜΙΧΑΗΛ
15

ΞΕΡΑΚΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
15

ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
14

ΜΑΡΤΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΑΓΓΕΛΗ
13

ΜΟΝΕΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
13

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΙΩΑΝΝΗ
13

ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΟΥ ΧΙΟΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΛΟΥΛΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
10

ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
10

ΒΟΥΡΛΑΚΟΥ ΡΟΥΣΤΕΜΗ ΜΠΟΥΡΙΚΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
9

ΚΑΡΤΕΡΟΛΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
9

ΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
9

ΛΙΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7

ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
7

ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6

ΛΟΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ (ΗΡΩ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5

ΤΣΑΚΩΝΑ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΙΡΗΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5

ΜΠΑΤΣΑΚΟΥΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4

ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3

ΣΑΜΑΡΑ ΠΕΤΡΙΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
3

ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
2

ΠΟΥΓΙΟΥΚΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
1

* νυν δήμαρχος

 
 

About the author

More posts by